III GP Hrubieszowa

Trasa: Maziarnia - Hrubieszów
  ---MAPKA--- 
 
Jazda indywidualna na czas
Kategorie: X kategorii wiekowych
 
Termin: 4 Lipca 2021r.
Dystans: 15 km
 

KLASYFIKACJA OPEN 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

Kategoria

1

14

Długozima Marcin

1984

Gdańsk

18:52,21

1

2

1

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team  Lublin

18:56,67

2

3

3

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

19:09,94

2

4

13

Broda Bartłomiej

1992

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

19:46,10

0

5

16

Drzymała Konrad

1982

Warszawa

19:49,46

1

6

29

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

19:59,19

3

7

17

Rudy Paweł

1980

KK Roztocze

20:10,40

2

8

2

Haraszczuk Krystian

1978

Dziki Team Łęczna

20:23,19

2

9

36

Hoffmann Grzegorz

1982

Unit Martombike Team Komarówka Pod.

20:38,92

1

10

37

Witkowski Zenon

1970

Swidnik

20:43,78

3

11

25

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz

20:54,34

4A

12

10

Hall Marianna

1992

Warszawa

21:08,39

K

13

15

Antoszek Przemek

1986

Lublin

21:10,59

1

14

34

Brygoła Sebastian

1984

Brodex Party Professional

21:24,00

1

15

26

Krasuski Janusz

1975

Dziki Team Łęczna

21:30,94

2

16

18

Szymanek Adrian

2000

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

21:46,03

0

17

28

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

21:46,63

4A

18

24

Wołczuk Tomasz

1986

Dziki Team Łęczna

21:47,65

1

19

31

Wziątek Tomasz

1980

Jastków

22:11,40

2

20

23

Branicki  Tomasz

2003

Maydey Mediesept Team

22:17,29

J

21

9

Feledyn Michał

1990

ERKADO Racing Team Kraśnik

22:23,22

1

22

12

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

22:53,15

4A

23

5

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

22:57,59

2

24

30

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

22:58,11

4B

25

4

Bryszewski Lech

1951

Łódź

23:02,41

5

26

7

Landman Artur

1962

Hrubieszów

23:09,82

3

27

6

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

24:09,58

5

28

35

Serafin Krzysztof

1986

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

24:22,70

1

29

32

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

25:08,10

5

30

19

Głowacki Łukasz

1976

Brodex Party Professional

25:17,09

2

31

8

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

25:34,01

3

32

27

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

27:32,42

5

33

33

Gumieniak Piotr

1984

Hrubieszów

29:29,74

1

34

21

Muszyński Józef

1949

Milanów

29:58,87

5

35

22

Włodarczyk Mirosław

1945

Wólka Zabłocka

30:22,21

5

 

KLASYFIKACJA KOBIETY 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

10

Hall Marianna

1992

Warszawa

21:08,39

  

KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR – DO 19 LAT ( 2002 i młodsi) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

23

Branicki  Tomasz

2003

Maydey Mediesept Team

22:17,29

  

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  20 – 29 LAT (1992 – 2001) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

13

Broda Bartłomiej

1992

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

19:46,10

2

18

Szymanek Adrian

2000

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

21:46,03

  

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1982 – 1991) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

14

Długozima Marcin

1984

Gdańsk

18:52,21

2

16

Drzymała Konrad

1982

Warszawa

19:49,46

3

36

Hoffmann Grzegorz

1982

Unit Martombike Team Komarówka Pod.

20:38,92

4

15

Antoszek Przemek

1986

Lublin

21:10,59

5

34

Brygoła Sebastian

1984

Brodex Party Professional

21:24,00

6

24

Wołczuk Tomasz

1986

Dziki Team Łęczna

21:47,65

7

9

Feledyn Michał

1990

ERKADO Racing Team Kraśnik

22:23,22

8

35

Serafin Krzysztof

1986

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

24:22,70

9

33

Gumieniak Piotr

1984

Hrubieszów

29:29,74

 

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1972 – 1981) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

1

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team  Lublin

18:56,67

2

3

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

19:09,94

3

17

Rudy Paweł

1980

KK Roztocze

20:10,40

4

2

Haraszczuk Krystian

1978

Dziki Team Łęczna

20:23,19

5

26

Krasuski Janusz

1975

Dziki Team Łęczna

21:30,94

6

31

Wziątek Tomasz

1980

Jastków

22:11,40

7

5

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

22:57,59

8

19

Głowacki Łukasz

1976

Brodex Party Professional

25:17,09

  

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1962 – 1971) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

29

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

19:59,19

2

37

Witkowski Zenon

1970

Swidnik

20:43,78

3

7

Landman Artur

1962

Hrubieszów

23:09,82

4

8

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

25:34,01

  

KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60 – 64 LAT (1961 – 1957) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

25

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz

20:54,34

2

28

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

21:46,63

3

12

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

22:53,15

 

KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  65 – 69 LAT (1956 – 1952) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

30

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

22:58,11

  

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70 + STARSI (1951 i starsi) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

4

Bryszewski Lech

1951

Łódź

23:02,41

2

6

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

24:09,58

3

32

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

25:08,10

4

27

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

27:32,42

5

21

Muszyński Józef

1949

Milanów

29:58,87

6

22

Włodarczyk Mirosław

1945

Wólka Zabłocka

30:22,21

  

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

12

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

22:53,15

2

5

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

22:57,59

3

7

Landman Artur

1962

Hrubieszów

23:09,82

4

6

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

24:09,58

5

8

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

25:34,01

6

33

Gumieniak Piotr

1984

Hrubieszów

29:29,74


Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem