III GP Hrubieszowa

Trasa: Kryłów - Hrubieszów
---MAPKA--- 
 
Jazda indywidualna na czas
Kategorie: X kategorii wiekowych
 
Termin: 29 Sierpnia 2021r.
Dystans: 18 km
 

III HRUBIESZOWSKA CZASÓWKA KRYŁÓW – CZUMÓW 29.08.2021 r.

  

KLASYFIKACJA OPEN

  

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

Kategoria

1

5

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

19:16,57

2

2

9

Prusinowski Marek

1973

FRC 90 Łódź

20:41,04

2

3

4

Haraszczuk Krystian

1978

Dziki Team Łęczna

20:50,44

2

4

10

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Wilkołaz

21:14,34

4A

5

1

Hoffmann Grzegorz

1982

Unit Martombike Team Komarówka Pod.

21:19,95

1

6

20

Krasuski Janusz

1975

Dziki Team Łęczna

21:37,46

2

7

19

Wołczuk Tomasz

1986

Dziki Team Łęczna

21:48,36

1

8

21

Brygoła Sebastian

1984

Brodex Party Professional

21:58,76

1

9

14

Szymanek Adrian

2000

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

22:02,44

0

10

16

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

22:28,23

4A

11

7

Landman Artur

1962

Hrubieszów

23:16,28

3

12

3

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

23:16,93

2

13

2

Bryszewski Lech

1951

Łódź

23:24,08

5

14

8

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

23:57,70

3

15

6

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

24:10,00

5

16

17

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

24:15,72

4B

17

18

Korkosz Patryk

2000

KK Roztocze

24:50,21

0

18

12

Mielech Stefan

1956

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

26:34,91

4B

19

15

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

26:35,91

5

20

11

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

29:29,72

5

21

23

Włodarczyk Mirosław

1945

Wólka Zabłocka

31:12,66

5

22

22

Muszyński Józef

1949

Milanów

31:33,81

5

23

13

Broda Bartłomiej

1992

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

n.u

0

 

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  20 – 29 LAT (1992 – 2001)

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

14

Szymanek Adrian

2000

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

22:02,44

2

18

Korkosz Patryk

2000

KK Roztocze

24:50,21

3

13

Broda Bartłomiej

1992

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

n.u.

 

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1982 – 1991)

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

1

Hoffmann Grzegorz

1982

Unit Martombike Team Komarówka Pod.

21:19,95

2

19

Wołczuk Tomasz

1986

Dziki Team Łęczna

21:48,36

3

21

Brygoła Sebastian

1984

Brodex Party Professional

21:58,76

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1972 – 1981)

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

5

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

19:16,57

2

9

Prusinowski Marek

1973

FRC 90 Łódź

20:41,04

3

4

Haraszczuk Krystian

1978

Dziki Team Łęczna

20:50,44

4

20

Krasuski Janusz

1975

Dziki Team Łęczna

21:37,46

5

3

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

23:16,93

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1962 – 1971)

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

7

Landman Artur

1962

Hrubieszów

23:16,28

2

8

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

23:57,70

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60 – 64 LAT (1961 – 1957)

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

10

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Wilkołaz

21:14,34

2

16

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

22:28,23

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  65 – 69 LAT (1956 – 1952)

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

17

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

24:15,72

2

12

Mielech Stefan

1956

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

26:34,91

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70 + STARSI (1951 i starsi)

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

2

Bryszewski Lech

1951

Łódź

23:24,08

2

6

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

24:10,00

3

15

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

26:35,91

4

11

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

29:29,72

5

23

Włodarczyk Mirosław

1945

Wólka Zabłocka

31:12,66

6

22

Muszyński Józef

1949

Milanów

31:33,81

 

 

 

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

7

Landman Artur

1962

Hrubieszów

23:16,28

2

3

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

23:16,93

3

8

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

23:57,70

4

6

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

24:10,00

 

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem