PUNKTACJA GENERALNA GRAND PRIX HRUBIESZOWA 2022 r.
KLASYFIKACJA OPEN
Nr
|
Imię i Nazwisko
|
Rocznik
|
Miejscowość
|
GRAND PRIX / PUNKTY |
RAZEM
|
|||
I |
II |
III |
IV |
|||||
1 |
Sawa Robert |
1976 |
Inżynieria Rowerowa |
10 |
12 |
12 |
10 |
44 |
2 |
Broda Bartłomiej |
1992 |
Brodex Party Professional |
7 |
10 |
10 |
8 |
35 |
3 |
Kuba Artur |
1969 |
MAYDAY Lublin |
8 |
8 |
4 |
3 |
23 |
4 |
Krawczyk Robert |
1964 |
Majday Lublin |
|
5 |
6 |
7 |
18 |
5 |
Długozima Marcin |
1984 |
Gdańsk |
12 |
|
|
|
12 |
6 |
Wójciak Mirosław |
1975 |
Białobocki Procoaching Team |
|
|
|
12 |
12 |
7 |
Drab Paweł |
1966 |
Maciejewski Cycling Team Rycerze Rolanda |
|
6 |
5 |
|
11 |
8 |
Urbaniak Grzegorz |
1978 |
Tarnobrzeg |
|
|
7 |
4 |
11 |
9 |
Drob Marek |
1986 |
Urszulin |
2 |
7 |
|
1 |
10 |
10 |
Witkowski Zenon |
1970 |
Świdnik |
1 |
3 |
3 |
2 |
9 |
11 |
Klekotsiuk Volodymyr |
1977 |
Ukraina |
|
|
8 |
|
8 |
12 |
Krasuski Janusz |
1975 |
Dziki Team Łęczna |
5 |
1 |
1 |
1 |
8 |
13 |
Haraszczuk Krystian |
1978 |
Dziki Team Łęczna |
1 |
4 |
1 |
1 |
7 |
14 |
Ścierka Ryszard |
1957 |
Miód Kozacki Wilkołaz |
4 |
1 |
1 |
1 |
7 |
15 |
Rokicki Janusz |
1982 |
Dębe Wielkie |
6 |
|
|
|
6 |
16 |
Szczuc Robert |
1981 |
STS Jordan Wola Mała |
|
|
|
6 |
6 |
17 |
Korecki Dariusz |
1973 |
Warszawa Piaseczno |
|
|
|
5 |
5 |
18 |
Szymanek Adrian |
2000 |
Brodex Party Professional |
3 |
1 |
|
1 |
5 |
19 |
Danylyuk Denys |
2008 |
Ukraina |
1 |
1 |
1 |
1 |
4 |
20 |
Dąbrowski Jerzy |
1949 |
Chełm |
1 |
1 |
1 |
1 |
4 |
21 |
Dziewiela Jacek |
1956 |
Wydolność.pl |
1 |
1 |
1 |
1 |
4 |
22 |
Gula Janusz |
1953 |
Panieńszczyzna |
1 |
1 |
1 |
1 |
4 |
23 |
Landman Artur |
1962 |
Hrubieszów |
1 |
1 |
1 |
1 |
4 |
24 |
Pavych Nazarii |
2006 |
Ukraina |
1 |
1 |
1 |
1 |
4 |
25 |
Pysiewicz Piotr |
1971 |
Hrubieszów |
1 |
1 |
1 |
1 |
4 |
26 |
Saturova Anastasiia |
2009 |
Ukraina |
1 |
1 |
1 |
1 |
4 |
27 |
Vetrychenko Yalizareta |
2002 |
Ukraina |
1 |
1 |
1 |
1 |
4 |
28 |
Wołczuk Tomasz |
1986 |
Dziki Team Łęczna |
1 |
1 |
1 |
1 |
4 |
29 |
Zderkiewicz Jan |
1946 |
Hrubieszów |
1 |
1 |
1 |
1 |
4 |
30 |
Brygoła Sebastian |
1984 |
Brodex Party Professional |
|
1 |
1 |
1 |
3 |
31 |
Buras Oleh |
2006 |
Ukraina |
|
1 |
1 |
1 |
3 |
32 |
Gęborys Edward |
1962 |
Tomaszów Lubelski |
1 |
1 |
1 |
|
3 |
33 |
Naboyshchikov Volodymyr |
1955 |
Ukraina/Lwów |
1 |
1 |
1 |
|
3 |
34 |
Romaniv Roman |
1957 |
Ukraina |
|
1 |
1 |
1 |
3 |
35 |
Stefaniak Wojciech |
1976 |
Hrubieszów |
|
1 |
1 |
1 |
3 |
36 |
Usowski Sławomir |
1970 |
Hrubieszów |
1 |
1 |
|
1 |
3 |
37 |
Zielniak Karol |
1987 |
Brodex Party Professional |
1 |
|
1 |
1 |
3 |
38 |
Zuyev Oleksandr |
1949 |
Sokal/Ukraina |
1 |
1 |
1 |
|
3 |
39 |
Antoszek Przemysław |
1986 |
Krasnystaw |
|
|
2 |
|
2 |
40 |
Bashchuk Dymytro |
2006 |
Ukraina |
|
|
1 |
1 |
2 |
41 |
Bryszewski Lech |
1951 |
Łódź |
1 |
|
|
1 |
2 |
42 |
Firsov Victor |
1954 |
Ukraina |
|
|
1 |
1 |
2 |
43 |
Głowacki Łukasz |
1976 |
Brodex Party Professional |
1 |
|
1 |
|
2 |
44 |
Kaczmarek Maciej |
1976 |
Lublin |
|
1 |
1 |
|
2 |
45 |
Kazanowski Paweł |
1990 |
Escape Wheels |
1 |
1 |
|
|
2 |
46 |
Kowalczyk Adam |
1978 |
Brodex Party Professional |
1 |
|
1 |
|
2 |
47 |
Lev Roman |
2005 |
Ukraina |
1 |
1 |
|
|
2 |
48 |
Lewandowski Mirosław |
1965 |
KK Roztocze |
1 |
1 |
|
|
2 |
49 |
Matveev Andrii |
1961 |
Sokal/Ukraina |
|
|
1 |
1 |
2 |
50 |
Moskaluk Bogdan |
1960 |
KK Roztocze |
|
1 |
1 |
|
2 |
51 |
Prusinowski Marek |
1973 |
FRC 90 Łódź |
|
2 |
|
|
2 |
52 |
Seleznov Gennadij |
1953 |
Ukraina |
|
1 |
1 |
|
2 |
53 |
Temperowicz Bartłomiej |
1960 |
Hrubieszów |
|
|
1 |
1 |
2 |
54 |
Tkaczuk Cezary |
1999 |
Hrubieszów |
|
|
1 |
1 |
2 |
55 |
Tytarenko Stanislav |
1953 |
Ukraina |
1 |
|
1 |
|
2 |
56 |
Wierzchoń Marek |
1961 |
LTC Lublin |
1 |
|
|
1 |
2 |
57 |
Bachanek Tomasz |
1962 |
Lublin |
|
|
1 |
|
1 |
58 |
Bańbuła Grzegorz Maciej |
1984 |
Gliwice |
1 |
|
|
|
1 |
59 |
Gajewski Krzysztof |
1954 |
Leżajsk |
|
|
|
1 |
1 |
60 |
Gil Marta |
1991 |
Lublin |
1 |
|
|
|
1 |
61 |
Goral Grzegorz |
1966 |
Lublin |
|
|
1 |
|
1 |
62 |
Gutek Piotr |
1970 |
MAYDAY Team Lublin |
|
|
|
1 |
1 |
63 |
Hrymailo Ihor |
1961 |
Ukraina/Charków |
1 |
|
|
|
1 |
64 |
Ivanets Vitalii |
2006 |
Ukraina |
1 |
|
|
|
1 |
65 |
Muszyński Józef |
1949 |
Milanów |
|
|
1 |
|
1 |
66 |
Kalman Mateusz |
1991 |
Myślenice |
|
1 |
|
|
1 |
67 |
Klin Jerzy |
1952 |
Lublin |
1 |
|
|
|
1 |
68 |
Koshelyev Serhiy |
1960 |
Sokal/Ukraina |
1 |
|
|
|
1 |
69 |
Kuba Iwona |
1969 |
Radzyń Podlaski |
|
|
|
1 |
1 |
70 |
Lepak Oleksandr |
2009 |
Ukraina |
|
|
1 |
|
1 |
71 |
Makohechna Alona |
1996 |
Ukraina |
|
|
1 |
|
1 |
72 |
Mańko Kacper |
2005 |
MAYDAY Lublin |
|
|
|
1 |
1 |
73 |
Mielech Stefan |
1956 |
BSK Miód Kozacki Biłgoraj |
|
|
|
1 |
1 |
74 |
Mudryi Liubomyr |
1963 |
Sokal/Ukraina |
|
|
|
1 |
1 |
75 |
Oberda Włodzimierz |
1953 |
Parczewska Grupa Rowerowa |
|
|
|
1 |
1 |
76 |
Paziak Józef |
1953 |
Ukraina |
|
1 |
|
|
1 |
77 |
Pihrukh Maksym |
2009 |
Ukraina |
|
1 |
|
|
1 |
78 |
Pilch Jan |
1963 |
Kraków |
|
|
|
1 |
1 |
79 |
Putilor Daniil |
2007 |
Ukraina |
|
|
1 |
|
1 |
80 |
Senyuk Ostap |
2007 |
Ukraina |
|
|
1 |
|
1 |
81 |
Serafin Krzysztof |
1986 |
BSK Miód Kozacki Biłgoraj |
|
|
|
1 |
1 |
82 |
Skorupa Joanna |
1992 |
Myślenice |
|
1 |
|
|
1 |
83 |
Smela Sławomir |
1961 |
Rzeszów |
|
|
|
1 |
1 |
84 |
Szostak Grzegorz |
1976 |
Lublin |
|
|
1 |
|
1 |
85 |
Tarasiuk Karol |
1973 |
Brodex Party Professional |
|
1 |
|
|
1 |
86 |
Tarnavchyk Natalya |
1990 |
Ukraina |
|
|
1 |
|
1 |
87 |
Tarnowska Ewa |
1992 |
Lublin |
1 |
|
|
|
1 |
88 |
Vasylyshyn Oleh |
2005 |
Ukraina |
|
1 |
|
|
1 |
89 |
Wengryn Maksym |
2006 |
Ukraina |
|
|
|
1 |
1 |
90 |
Wiater Jakub |
1994 |
Warszawa |
1 |
|
|
|
1 |
91 |
Włodarczyk Mirosław |
1945 |
Wólka Zabłocka |
|
|
1 |
|
1 |
92 |
Wszoła Janusz |
1949 |
BSK Miód Kozacki Biłgoraj |
|
|
|
1 |
1 |
93 |
Wziątek Tomasz |
1980 |
Jastków |
|
1 |
|
|
1 |
KLASYFIKACJA KOBIETY
Nr
|
Imię i Nazwisko
|
Rocznik
|
Miejscowość
|
GRAND PRIX / PUNKTY |
RAZEM
|
|||
I |
II |
III |
IV |
|||||
1 |
Vetrychenko Yalizareta |
2002 |
Ukraina |
12 |
10 |
10 |
12 |
44 |
3 |
Saturova Anastasiia |
2009 |
Ukraina |
10 |
|
7 |
10 |
27 |
2 |
Joanna Skorupa |
1992 |
Myślenice |
|
12 |
|
|
12 |
4 |
Tarnavchyk Natalya |
1990 |
Ukraina |
|
|
12 |
|
12 |
5 |
Tarnowska Ewa |
1992 |
Lublin |
8 |
|
|
|
8 |
6 |
Anastasiia Saturova |
2009 |
Ukraina |
|
8 |
|
|
8 |
7 |
Makohechna Alona |
1996 |
Ukraina |
|
|
8 |
|
8 |
8 |
Kuba Iwona |
1969 |
Radzyń Podlaski |
|
|
|
8 |
8 |
9 |
Gil Marta |
1991 |
Lublin |
7 |
|
|
|
7 |
KATEGORIA WIEKOWA „0” – 18 – 29 LAT (1993 – 2004)
Nr
|
Imię i Nazwisko
|
Rocznik
|
Miejscowość
|
GRAND PRIX / PUNKTY |
RAZEM
|
|||
I |
II |
III |
IV |
|||||
1 |
Pavych Nazarii |
2006 |
Ukraina |
10 |
10 |
12 |
8 |
40 |
2 |
Szymanek Adrian |
2000 |
Brodex Party Professional |
12 |
12 |
|
10 |
34 |
3 |
Danylyuk Denys |
2008 |
Ukraina |
6 |
7 |
7 |
5 |
25 |
4 |
Buras Oleh |
2006 |
Ukraina |
|
8 |
10 |
7 |
25 |
5 |
Tkaczuk Cezary |
1999 |
Hrubieszów |
|
|
8 |
12 |
20 |
6 |
Lev Roman |
2005 |
Ukraina |
5 |
6 |
|
|
11 |
7 |
Bashchuk Dymytro |
2006 |
Ukraina |
|
|
6 |
4 |
10 |
8 |
Wiater Jakub |
1994 |
Warszawa |
8 |
|
|
|
8 |
9 |
Ivanets Vitalii |
2006 |
Ukraina |
7 |
|
|
|
7 |
10 |
Wengryn Maksym |
2006 |
Ukraina |
|
|
|
6 |
6 |
11 |
Vasylyshyn Oleh |
2005 |
Ukraina |
|
5 |
|
|
5 |
12 |
Senyuk Ostap |
2007 |
Ukraina |
|
|
5 |
|
5 |
13 |
Pihrukh Maksym |
2009 |
Ukraina |
|
4 |
|
|
4 |
14 |
Lepak Oleksandr |
2009 |
Ukraina |
|
|
4 |
|
4 |
15 |
Putilor Daniil |
2007 |
Ukraina |
|
|
3 |
|
3 |
16 |
Mańko Kacper |
2005 |
MAYDAY Lublin |
|
|
|
3 |
3 |
KATEGORIA WIEKOWA „1” – 30 – 39 LAT (1983 – 1992)
Nr
|
Imię i Nazwisko
|
Rocznik
|
Miejscowość
|
GRAND PRIX / PUNKTY |
RAZEM
|
|||
I |
II |
III |
IV |
|||||
1 |
Broda Bartłomiej |
1992 |
Brodex Party Professional |
10 |
12 |
12 |
12 |
46 |
2 |
Wołczuk Tomasz |
1986 |
Dziki Team Łęczna |
7 |
8 |
8 |
8 |
31 |
3 |
Drob Marek |
1986 |
Urszulin |
8 |
10 |
|
10 |
28 |
4 |
Brygoła Sebastian |
1984 |
Brodex Party Professional |
|
5 |
7 |
7 |
19 |
5 |
Zielniak Karol |
1987 |
Brodex Party Professional |
4 |
|
6 |
6 |
16 |
6 |
Długozima Marcin |
1984 |
Gdańsk |
12 |
|
|
|
12 |
7 |
Kazanowski Paweł |
1990 |
Scape Wheels |
6 |
6 |
|
|
12 |
8 |
Antoszek Przemysław |
1986 |
Krasnystaw |
|
|
10 |
|
10 |
9 |
Kalman Mateusz |
1991 |
Myślenice |
|
7 |
|
|
7 |
10 |
Bańbuła Grzegorz Maciej |
1984 |
Gliwice |
5 |
|
|
|
5 |
11 |
Serafin Krzysztof |
1986 |
BSK Miód Kozacki Biłgoraj |
|
|
|
5 |
5 |
KATEGORIA WIEKOWA „2” – 40 – 49 LAT (1973 – 1982)
Nr
|
Imię i Nazwisko
|
Rocznik
|
Miejscowość
|
GRAND PRIX / PUNKTY |
RAZEM
|
|||
I |
II |
III |
IV |
|||||
1 |
Sawa Robert |
1976 |
Inżynieria Rowerowa |
12 |
12 |
12 |
10 |
46 |
2 |
Haraszczuk Krystian |
1978 |
Dziki Team Łęczna |
7 |
10 |
6 |
5 |
28 |
3 |
Krasuski Janusz |
1975 |
Dziki Team Łęczna |
8 |
7 |
5 |
4 |
24 |
4 |
Urbaniak Grzegorz |
1978 |
Tarnobrzeg |
|
|
8 |
6 |
14 |
5 |
Kaczmarek Maciej |
1976 |
Lublin |
|
6 |
7 |
|
13 |
6 |
Wójciak Mirosław |
1975 |
Białobocki Procoaching Team |
|
|
|
12 |
12 |
7 |
Rokicki Janusz |
1982 |
Dębe Wielkie |
10 |
|
|
|
10 |
8 |
Kowalczyk Adam |
1978 |
Brodex Party Professional |
6 |
|
4 |
|
10 |
9 |
Klekotsiuk Volodymyr |
1977 |
Ukraina |
|
|
10 |
|
10 |
10 |
Stefaniak Wojciech |
1976 |
Hrubieszów |
|
3 |
3 |
3 |
9 |
11 |
Prusinowski Marek |
1973 |
FRC 90 Łódź |
|
8 |
|
|
8 |
12 |
Szczuc Robert |
1981 |
STS Jordan Wola Mała |
|
|
|
8 |
8 |
13 |
Korecki Dariusz |
1973 |
Warszawa Piaseczno |
|
|
|
7 |
7 |
14 |
Głowacki Łukasz |
1976 |
Brodex Party Professional |
5 |
|
1 |
|
6 |
15 |
Wziątek Tomasz |
1980 |
Jastków |
|
5 |
|
|
5 |
16 |
Tarasiuk Karol |
1973 |
Brodex Party Professional |
|
4 |
|
|
4 |
17 |
Szostak Grzegorz |
1976 |
Lublin |
|
|
2 |
|
2 |
KATEGORIA WIEKOWA „3” – 50 – 59 LAT (1963 – 1972)
Nr
|
Imię i Nazwisko
|
Rocznik
|
Miejscowość
|
GRAND PRIX / PUNKTY |
RAZEM
|
|||
I |
II |
III |
IV |
|||||
1 |
Kuba Artur |
1969 |
MAYDAY Lublin |
12 |
12 |
8 |
10 |
42 |
2 |
Witkowski Zenon |
1970 |
Świdnik |
10 |
7 |
7 |
8 |
32 |
3 |
Krawczyk Robert |
1964 |
Majday Lublin |
|
8 |
12 |
12 |
32 |
4 |
Pysiewicz Piotr |
1971 |
Hrubieszów |
8 |
6 |
6 |
5 |
25 |
5 |
Drab Paweł |
1966 |
Maciejewski Cycling Team Rycerze Rolanda |
|
10 |
10 |
|
20 |
6 |
Usowski Sławomir |
1970 |
Hrubieszów |
6 |
5 |
|
4 |
15 |
7 |
Lewandowski Mirosław |
1965 |
KK Roztocze |
7 |
4 |
|
|
11 |
8 |
Gutek Piotr |
1970 |
MAYDAY Team Lublin |
|
|
|
7 |
7 |
9 |
Pilch Jan |
1963 |
Kraków |
|
|
|
6 |
6 |
10 |
Goral Grzegorz |
1966 |
Lublin |
|
|
5 |
|
5 |
11 |
Mudryi Liubomyr |
1963 |
Sokal/Ukraina |
|
|
|
3 |
3 |
KATEGORIA WIEKOWA „4A” – 60 – 65 LAT (1958 – 1962)
Nr
|
Imię i Nazwisko
|
Rocznik
|
Miejscowość
|
GRAND PRIX / PUNKTY |
RAZEM
|
|||
I |
II |
III |
IV |
|||||
1 |
Landman Artur |
1962 |
Hrubieszów |
8 |
12 |
10 |
7 |
37 |
2 |
Matvieiev Andrii |
1961 |
Ukraina |
|
|
12 |
12 |
24 |
3 |
Wierzchoń Marek |
1961 |
LTC Lublin |
12 |
|
|
10 |
22 |
4 |
Gęborys Edward |
1962 |
Tomaszów Lubelski |
6 |
8 |
5 |
|
19 |
5 |
Moskaluk Bogdan |
1960 |
KK Roztocze |
|
10 |
6 |
|
16 |
6 |
Temperowicz Bartłomiej |
1960 |
Hrubieszów |
|
|
8 |
8 |
16 |
7 |
Hrymailo Ihor |
1961 |
Ukraina/Charków |
10 |
|
|
|
10 |
8 |
Koshelyev Serhiy |
1960 |
Sokal/Ukraina |
7 |
|
|
|
7 |
9 |
Bachanek Tomasz |
1962 |
Lublin |
|
|
7 |
|
7 |
10 |
Smela Sławomir |
1961 |
Rzeszów |
|
|
|
6 |
6 |
KATEGORIA WIEKOWA „4B” – 66 – 69 LAT (1950 – 1953)
Nr
|
Imię i Nazwisko
|
Rocznik
|
Miejscowość
|
GRAND PRIX / PUNKTY |
RAZEM
|
|||
I |
II |
III |
IV |
|||||
1 |
Ścierka Ryszard |
1957 |
Wilkołaz |
12 |
12 |
12 |
12 |
48 |
2 |
Dziewiela Jacek |
1956 |
Wydolność.pl |
10 |
10 |
10 |
8 |
38 |
3 |
Gula Janusz |
1953 |
Panieńszczyzna |
8 |
8 |
5 |
5 |
26 |
4 |
Romaniv Roman |
1957 |
Ukraina |
|
7 |
7 |
10 |
24 |
5 |
Naboyshchikov Volodymyr |
1955 |
Ukraina/Lwów |
6 |
5 |
4 |
|
15 |
6 |
Firsov Victor |
1954 |
Ukraina |
|
|
8 |
7 |
15 |
7 |
Tytarenko Stanislav |
1953 |
Ukraina |
7 |
|
6 |
|
13 |
8 |
Seleznov Gennadij |
1953 |
Ukraina |
|
4 |
3 |
|
7 |
9 |
Paziak Józef |
1953 |
Ukraina |
|
6 |
|
|
6 |
10 |
Gajewski Krzysztof |
1954 |
Leżajsk |
|
|
|
6 |
6 |
11 |
Mielech Stefan |
1956 |
BSK Miód Kozacki Biłgoraj |
|
|
|
4 |
4 |
12 |
Oberda Włodzimierz |
1953 |
Parczewska Grupa Rowerowa |
|
|
|
3 |
3 |
KATEGORIA WIEKOWA „5” – 70+ LAT (1949 i starsi)
Nr
|
Imię i Nazwisko
|
Rocznik
|
Miejscowość
|
GRAND PRIX / PUNKTY |
RAZEM
|
|||
I |
II |
III |
IV |
|||||
1 |
Zderkiewicz Jan |
1946 |
Hrubieszów |
6 |
12 |
12 |
10 |
40 |
2 |
Dąbrowski Jerzy |
1949 |
Chełm |
7 |
10 |
8 |
8 |
33 |
3 |
Zuyev Oleksandr |
1949 |
Sokal/Ukraina |
8 |
8 |
10 |
|
26 |
4 |
Bryszewski Lech |
1951 |
Łódź |
12 |
|
|
12 |
24 |
5 |
Klin Jerzy |
1952 |
Lublin |
10 |
|
|
|
10 |
6 |
Muszyński Józef |
1949 |
Milanów |
|
|
7 |
|
7 |
7 |
Wszoła Janusz |
1949 |
BSK Miód Kozacki Biłgoraj |
|
|
|
7 |
7 |
8 |
Włodarczyk Mirosław |
1945 |
Wólka Zabłocka |
|
|
6 |
|
6 |
KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA
Nr
|
Imię i Nazwisko
|
Rocznik
|
Miejscowość
|
GRAND PRIX / PUNKTY |
RAZEM
|
|||
I |
II |
III |
IV |
|||||
1 |
Pysiewicz Piotr |
1971 |
Hrubieszów |
12 |
12 |
12 |
10 |
46 |
2 |
Landman Artur |
1962 |
Hrubieszów |
10 |
10 |
8 |
7 |
35 |
3 |
Zderkiewicz Jan |
1946 |
Hrubieszów |
7 |
6 |
5 |
4 |
22 |
4 |
Usowski Sławomir |
1970 |
Hrubieszów |
8 |
8 |
|
6 |
22 |
6 |
Tkaczuk Cezary |
1999 |
Hrubieszów |
|
|
10 |
12 |
22 |
5 |
Stefaniak Wojciech |
1976 |
Hrubieszów |
|
7 |
6 |
5 |
18 |
7 |
Temperowicz Bartłomiej |
1960 |
Hrubieszów |
|
|
7 |
8 |
15 |