Archiwum

 

 

Współpraca:     

Sponsorzy:     "ADVENTURE" Artur Kuba

 

HARS Lucjan Hojda, Wolica 12 - Skup Fasoli

__

BIG STAR, 4F - ul. 3-go Maja 2, Hrubieszów

2011.08.21 - Otwarte Mistrzostwa Miasta Hrubieszowa w Kolarstwie Szosowym


Patronat honorowy: Marszałek Województwa Lubelskiego



Wyniki:

KLASYFIKACJA OPEN

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

Kategoria

1

Sowa Paweł

1992

KS Agros Zamość

1:10:19

1

2

Wasilewski Radosław

1985

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

1:10:45

1

3

Procajło Marek

1975

Lublin MAYDAY

1:10:53

2

4

Kuras Tomasz

1985

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

1:11:14

1

5

Pożak Patryk

1995

Lewart Lubartów

 

1

6

Kazubek Marek

1996

Lewart Lubartów

 

1

7

Jazurek Grzegorz

1987

ERKADO Racing Team Kraśnik

 

1

8

Kozak Piotr

1994

ZKS ELPIS Lublin

 

1

9

Myć Bartosz

1986

Biała Podlaska "Bialski Klub Rowerowy"

 

1

10

Kawala Konrad

1996

Zamość

 

1

11

Urban Piotr

1995

Lewart Lubartów

 

1

12

Rolla Kamil

1996

ERKADO Racing Team Kraśnik

 

1

13

Nieleszczuk Sławomir

1954

Puławy

 

4

14

Zalewski Krzysztof

1994

Lublin

 

1

15

Banaszek Maciej

1976

Lublin TORA MAYDAY

 

2

16

Guz Piotr

1977

Chełm

 

2

17

Zając Zbigniew

1962

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

 

3

18

Ścierka Ryszard

1957

ERKADO Racing Team Kraśnik

 

4

19

Markiewicz Adam

1973

ERKADO Racing Team Kraśnik

 

2

20

Węgorski Bartosz

1995

Lublin

 

1

21

Wilk Maciej

1993

ERKADO Racing Team Kraśnik

 

1

22

Karpiński Wojciech

1989

Natalin

 

1

23

Kazanowski Paweł

1990

Lublin

 

1

24

Piasek Kamil

1987

Lublin

 

1

25

Maciec Patryk

1995

Lublin

 

1

26

Kozak Tadeusz

1959

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

 

4

27

Świta Sławomir

1970

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

 

3

28

Feledyn Michał

1990

ERKADO Racing Team Kraśnik

 

1

29

Rukasz Maciej

1993

ZKS ELPIS Lublin

 

1

30

Krzyk Adrian

1996

KS Agros Zamość

 

1

31

Bala Tomasz

1983

ERKADO Racing Team Kraśnik

 

1

32

Ważny Adam

1984

Warszawski Klub Kolarski Warszawa

 

1

33

Matys Jacek

1946

Lublin MAYDAY

 

4

34

Gutek Mikołaj

1996

Lublin

 

1

35

Kuba Artur

1969

Radzyń Podlaski

 

3

36

Proć Kamila

1994

KS Agros Zamość

 

K

37

Brygoła Sebastian

1984

Lublin

 

1

38

Głos Rafał

1996

Lewart Lubartów

 

1

39

Koza Stanisław

1958

Biłgoraj

1:13:14

4

40

Koślak Paweł

1966

ERKADO Racing Team Kraśnik

 

3

41

Świta Sebastian

1995

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

 

1

42

Tabiszewski Daniel

1985

Chełm

 

1

43

Kuczaba Kamil

1990

Uniqa LKKG Toro Bike

 

1

44

Sobieszczański Sylwester

1993

Tomaszów Lubelski

 

1

45

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

 

4

46

Gadecki Beniamin

1996

KS Agros Zamość

 

1

47

Kuryłowicz Mariusz

1975

Komarów Osada

 

2

48

Michalak Michał

1993

Erkado Kraśnik

 

1

49

Myć Jolanta

1985

Bialski Klub Rowerowy- Biała Podlaska

1:16:15

K

50

Moskaluk Bogdan

1960

Tomaszów Lubelski

 

4

51

Piróg Marek

1992

Tarnawatka Tartak

 

1

52

Antoszak Grzegorz

1974

Huta Tarnawadzka

 

2

53

Landman Artur

1962

Hrubieszów Na Rowerach

 

3

54

Pisklak Kamil

1986

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

 

1

55

Goraj Maciej

1995

Rawska Grupa Kolarska

 

1

56

Słowikowski Artur

1958

Biała Podlaska

 

4

57

Wacko Krzysztof

1993

Tomaszów Lubelski

 

1

58

Szmiga Michał

1985

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

 

1

59

Konrad Janek

1995

Lublin

1:19:02

1

60

Sowa Ewelina

1998

KS Agros Zamość

 

K

61

Frańczuk Stanisław

1962

KS Agros Zamość

1:20:41

3

62

Karpiński Mirosław

1993

Natalin

 

1

63

Wołoszyn Józef

1946

Warszawa

 

4

64

Antosiewicz Jerzy

1962

Erkado Kraśnik

 

3

65

Zdeb Hubert

!998

KS Agros Zamość

1:23:21

1

66

Słoma Tadeusz

1950

Hrubieszów Na Rowerach

 

4

67

Piwko Jakub

1993

Tomaszów Lubelski

1:23:33

1

68

Źyła Karol

1998

KS Agros Zamość

1:25:15

1

69

Goleń Filip

1996

Erkado Kraśnik

 

1

70

Machowski Artur

1994

Przemyśl

 

1

71

Sypka Paweł

1981

Rawska Grupa Kolarska

 

2

72

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów Na Rowerach

 

4

73

Szymański Hubert

1990

Batorz

 

1

74

Oleksiewicz Adam

1975

PGR Parczew

 

2

75

Oberda Włodzimierz

1953

PGR Parczew

 

4

76

Krukowska Kamila

1994

KS Agros Zamość

1:28:58

K

77

Machowski Dariusz

1970

Przemyśl

 

3

78

Broda Agata

1983

Erkado Kraśnik

1:37:23

K

79

Olszewska Sandra

1998

KS Agros Zamość

 

K

80

Ciesielczuk Wiktoria

1998

KS Agros Zamość

 

K

81

Kapica Magdalena

1982

Erkado Kraśnik

 

K

82

Almert Krzysztof

1946

Bike Team Kraśnik

 

4

83

Łuczkiewicz Stanisław

1958

Hrubieszów Na Rowerach

1:44:42

4

84

Łukasz Zbigniew

1947

Hrubieszów Na Rowerach

 

4

85

Kuźniarski Marek

1980

Hrubieszów Na Rowerach

 

2

86

Zając Tomasz

1971

Gmina Hrubieszów

1:47:28

3

87

Mil Władysław

1936

Hrubieszów Na Rowerach

 

4

88

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów Na Rowerach

1:55:17

4

 

 

KLASYFIKACJA KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Proć Kamila

1994

KS Agros Zamość

 

2

Myć Jolanta

1985

Biała Podlaska "Bialski Klub Rowerowy"

 

3

Sowa Ewelina

1998

KS Agros Zamość

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA „1” – 29 LAT i MŁODSI (1982 i młodsi)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Sowa Paweł

1992

KS Agros Zamość

1:10:19,53

2

Wasilewski Radosław

1985

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

 

3

Kuras Tomasz

1985

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA „2” – 30 – 39 LAT (1972-1981)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Procajło Marek

1975

Lublin MAYDAY

 

2

Banaszek Maciej

1976

Lublin TORA MAYDAY

 

3

Guz Piotr

1977

Chełm

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA „3” – 40 – 49 LAT (1962-1971)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Zając Zbigniew

1962

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

 

2

Świta Sławomir

1970

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

 

3

Kuba Artur

1969

Radzyń Podlaski

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA „4” – 50 LAT i STARSI (1961 i starsi)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Nieleszczuk Sławomir

1954

Puławy

 

2

Ścierka Ryszard

1957

ERKADO Racing Team Kraśnik

 

3

Kozak Tadeusz

1959

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

 

 


 

Regulamin:

  1. Cel imprezy
    • Popularyzacja kolarstwa szosowego i aktywizacja społeczeństwa.
    • Wyłonienie najlepszych zawodników
  2. Organizator
    • Stowarzyszenie „Hrubieszów Na Rowerach”
    • Urząd Miasta Hrubieszów
    • Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
    • Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
  3. Termin i miejsce zawodów
    Wyścig zostanie rozegrany 21 sierpnia 2011r. na trasie:
    Hrubieszów – Uchanie – Hrubieszów
    Start godz. 12:30 / Hrubieszowski Dom Kultury – ul. 3- Maja /
    Długość trasy – 50 km
  4. Zgłoszenia
    Zgłoszenia przyjmowane będą w biurze wyścigu tj. w Hrubieszowskim Domu Kultury w dniu zawodów w godz. od 10:00 do 12:15 lub telefonicznie /505735101/
  5. Uczestnictwo
    Prawo startu mają zawodnicy posiadający licencję oraz amatorzy, dzieci od lat 15. Zawody zostaną rozegrane ze startu wspólnego. Niepełnoletni zawodnicy do lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w zawodach. Każdy zawodnik dorosły startuje na własną odpowiedzialność, w przypadku zawodników niepełnoletnich na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów prawnych.
    Do startu zostaną dopuszczeni tylko zawodnicy z założonym kaskiem ochronnym.
    Wyścig odbędzie się na trasie przy częściowo ograniczonym ruchu drogowym.
    Uczestników wyścigu obowiązują przepisy kodeksu drogowego i ruch prawostronny.
    Wyścig rozegrany będzie z podziałem na kategorie wiekowe (start wspólny)
    Kat.I
    – 29 lat i młodsi, rocznik 1982
    Kat.II
    - 30 – 39 lat, rocznik 1981- 1972
    Kat.III
    – 40 – 49 lat rocznik 1971 – 1962
    Kat.IV
    – 50 lat i więcej rocznik 1961
    Wyścig zostanie rozegrany zgodnie z przepisami PZKol.
  6. Zabezpieczenie imprezy
    • karetka pogotowia z obsługą oraz lekarz
    • służba zabezpieczenia trasy: siły organizatora , Straż Pożarna, wolontariusze
    • zabezpieczenie dróg dojazdowych i trasy – Policja, Straż Miejska, Straż Graniczna.
  7. Program zawodów
    Godz.10:00 – 12:15 – przyjmowanie zgłoszeń, wydawanie numerów /HDK/
    Godz.12:20 – odprawa techniczna i otwarcie zawodów
    Godz.12:30 start honorowy ul.3-go Maja /Hrubieszowski Dom Kultury
    Godz. 12:40 start ostry ul. Żeromskiego
    Godz. 14:30 zakończenie zawodów, wręczenie pucharów i nagród
  8. Nagrody
    Miejsca 1 – 10 puchary (Open)- dyplomy
    Miejsca 1 – 3 nagrody rzeczowe (Open)
    Kategorie wiekowe :
    I miejsce – 400zł, II miejsce – 200zł, III miejsce 100zł. - dyplomy
  9. Postanowienia końcowe
    Każdy uczestnik zobowiązany jest do opłaty startowej:
    -młodzież do lat 18 – 10 zł.
    -dorośli - 20 zł
    Każdy uczestnik otrzyma wodę mineralną i posiłek regeneracyjny.
    Organizator, wszystkie osoby z nim współpracujące, a także osoby związane z przeprowadzeniem i organizacją wyścigu nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po wyścigu. Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność cywilną i prawną za wszystkie szkody. Przez akceptację niniejszej deklaracji uczestnicy zrzekają się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora i jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z zawodami.
    Przyjmuję do wiadomości, że w razie wypadku nie mogę wnosić żadnych roszczeń w stosunku do organizatora. Zgadzam się z warunkami uczestnictwa i zgłaszam swoje uczestnictwo w ww. zawodach.
    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu zawodów i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą.

    Każdy uczestnik startuje na własną odpowiedzialność / w przypadku zawodników niepełnoletnich na odpowiedzialność rodziców lub prawnych opiekunów/.

    Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji niniejszego regulaminu w porozumieniu z sędzią głównym wyścigu.
    Osobą odpowiedzialną za w/w imprezę jest Tadeusz Romaszko 505735101



    Tadeusz Romaszko

    Prezes Stowarzyszenia
    „Hrubieszów Na Rowerach”
Copyright (c)2009 Hrubieszów Na Rowerach