Archiwum

 

 

Współpraca:     

Sponsorzy:     "ADVENTURE" Artur Kuba

 

HARS Lucjan Hojda, Wolica 12 - Skup Fasoli

__

BIG STAR, 4F - ul. 3-go Maja 2, Hrubieszów

IV HRUBIESZOWSKA CZASÓWKA

HRUBIESZÓW - ZOSIN 11.09.2011r.

 


Termin: 11 września 2011r.

Trasa: Hrubieszów- Zosin

Dystans: 17,4 km



KLASYFIKACJA OPEN

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

Kategoria

1

Karpiński Wojciech

1989

Natalin

22:15,41

0

2

Mrozek Andrzej

1972

Lublin

22:17,27

1

3

Krawczyk Robert

1964

Lublin MAYDAY

22:35,77

2

4

Ścierka Ryszard

1957

ERKADO Racing Team Kraśnik

23:23,00

3

5

Procajło Marek

1975

Lublin MAYDAY

23:23,46

1

6

Rukasz Maciej

1993

ZKS ELPIS Lublin

23:41,68

j

7

Wierdak Bartosz

1989

Lublin

24:30,75

0

8

Kimak Artur

1972

Biłgoraj

24:34,30

1

9

Koza Stanisław

1958

Biłgoraj

24:38,68

3

10

Karpiński Mirosław

1963

Natalin

24:47,55

2

11

Brygoła Sebastian

1984

Lublin MAYDAY

24:55,24

0

12

Tabiszewski Daniel

1985

Chełm

25:41,34

0

13

Matys Jacek

1946

Lublin MAYDAY

25:46,00

4

14

Stuj Michał

1980

Kraśnik

26:03,65

1

15

Kuba Artur

1969

Radzyń Podlaski

26:21,55

2

16

Kazanowski Paweł

1990

Lublin

26:24,38

0

17

Landman Artur

1962

Hrubieszów

26:26,78

2

18

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

27:23,38

4

19

Słoma Tadeusz

1950

Hrubieszów

27:47,90

4

20

Wszoła Janusz

1949

Biłgoraj

28:54,75

4

21

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

29:04,90

1

22

Puzio Andrzej

1956

Hrubieszów

30:39,27

3

23

Durakiewicz Jarosław

1969

Werbkowice

31:38,58

2

24

Niźnikowski Emil

1985

Hrubieszów

32:38,77

0

25

Hukowski Grzegorz

1992

Hrubieszów

33:23,58

j

26

Kuźniarski Marek

1980

Hrubieszów

35:00,65

1

27

Mil Władysław

1936

Hrubieszów

35:37,38

4


KATEGORIA WIEKOWA    JUNIOR – DO 19 LAT ( 1992 i młodsi)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Rukasz Maciej

1993

ZKS ELPIS Lublin

23:41,68

2

Hukowski Grzegorz

1992

Hrubieszów

33:23,58


KATEGORIA WIEKOWA     „0” –  20 – 29 LAT (1982-1991)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Karpiński Wojciech

1989

Natalin

22:15,41

2

Wierdak Bartosz

1989

Lublin

24:30,75

3

Brygoła Sebastian

1984

Lublin MAYDAY

24:55,24

4

Tabiszewski Daniel

1985

Chełm

25:41,34

5

Kazanowski Paweł

1990

Lublin

26:24,38

6

Niźnikowski Emil

1985

Hrubieszów

32:38,77


KATEGORIA WIEKOWA     „1” –  30 – 39 LAT (1972-1981)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Mrozek Andrzej

1972

Lublin

22:17,27

2

Procajło Marek

1975

Lublin MAYDAY

23:23,46

3

Kimak Artur

1972

Biłgoraj

24:34,30

4

Stuj Michał

1980

Kraśnik

26:03,65

5

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

29:04,90

6

Kuźniarski Marek

1980

Hrubieszów

35:00,6


KATEGORIA WIEKOWA    „2” –   40 –  49 LAT (1962-1971)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Krawczyk Robert

1964

Lublin MAYDAY

22:35,77

2

Karpiński Mirosław

1963

Natalin

24:47,55

3

Kuba Artur

1969

Radzyń Podlaski

26:21,55

4

Landman Artur

1962

Hrubieszów

26:26,78

5

Durakiewicz Jarosław

1969

Werbkowice

31:38,58


KATEGORIA WIEKOWA     „3” –  50 – 59 LAT (1952-1961)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Ścierka Ryszard

1957

ERKADO Racing Team Kraśnik

23:23,00

2

Koza Stanisław

1958

Biłgoraj

24:38,68

3

Puzio Andrzej

1956

Hrubieszów

30:39,27


KATEGORIA WIEKOWA     „4” –  60+ LAT (1951 i starsi)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Matys Jacek

1946

Lublin MAYDAY

25:46,00

2

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

27:23,38

3

Słoma Tadeusz

1950

Hrubieszów

27:47,90

4

Wszoła Janusz

1949

Biłgoraj

28:54,75

5

Mil Władysław

1936

Hrubieszów

35:37,38

 

Copyright (c)2009 Hrubieszów Na Rowerach